Legíny – druh oblečení, který má snad každá žena v šatníku. A co tak vzít si je do města? Je to nepředstavitelné. My vás přesvědčíme o opaku.

Legíny si hledali místo na výsluní dlouho. Byly spíše považovány za nějaké to domácí oblečení a nejčastěji v nich byly vydány sportovci. Ale co teď? Legíny se nosí všude jak moc jsou univerzální. Nosíme je doma, na zahradu, na párty, do práce, na cvičení. Jsou dlouhé, ⅞ délky nebo třeba jen lehce pod kolena. A máte možnost výběru z mnoha různých střihů. Je to módní kousek, který si pro své pohodlí oblíbila skoro každá žena. 

legíny

Kromě klasických černých legín se velice do popředí dostávají barevné, a ne pouze jednobarevné, ale ty, které hrají mnoha barvami. Na párty se nosí legíny koženkové nebo kožené, někdy i lesklé mnoha neonových barev. Do města zase bavlněné a na sportování ty z funkčních materiálů. Barevná škála je obrovská a momentálně čím více barev tím více in. Které jsou pro Vás ty nejlepší? Legíny mají ve své nabídce skoro všechny módní domy, protože ví, že je to basic kousek.

Tričko je k legínám stále módní

Pokud si lámete hlavu, co zvolit za vhodný vršek k legínám, tak Vám vystačí pouze triko. To je nejen pohodlné, a hlavně tím nic nezkazíte. Samozřejmě pokud jdete na nějakou párty sexy topík k legínám je taky skvělá volba a budete za hvězdu. 
Tenisky, tenisky

Tenisky k legínám je opět skvělá kombinace, jak si vytvořit pohodlný outfit. Můžete zvolit kotníkové tenisky, ale i ty nízké. Vždy to bude skvěle vypadat. Pokud jste třeba u moře vystačíte si pouze se žabkami. I ty dokáži skvěle doplnit legíny. 

legíny

Legíny jako motivace k cvičení

Koupě legín může být i motivace k tomu, abyste začali něco dělat s tělem a začali běhat nebo chodit do fitka. Legíny jen tak nevyjdou z módy, proto je to i skvělá investice do budoucna, protože ať v legínách vyjdete teď nebo za 10 let pořád budete mít na sobě kousek, který bude moderní a pohodlný.