Jak se chovat k ženám a dívkám

Každá žena a dívka je ráda za pozornost mužů. Snaží se vypadat krásně a jedinečně, aby upoutaly pozornost. Ženy rády slyší pochvaly na svůj vzhled.
Každá dívka chce být krásná

Co pochválit?

Ženy stojí neustále před otázkou: Jsem krásná? Ostatní – kamarádky i muži by jí v této otázce měli dávat najevo, že ano. Je dobré si všímat novinek např. dívka je ostříhaná, má nové oblečení, vzala si na sebe náušnice, které od Tebe dostala. To všechno, co se zdá být maličkosti jsou pro ženy velice důležité. Holky ví, že si muži těchto „detailů“ často nevšimnou, a věřte nebo ne, o to více je potěší, když si toho muž všimne a pochválí to.

Dárky pro dívky

Je zde hodně možností, jaký dárek dát dívce k narozeninám či na Vánoce.

Náušnice a šperky

Každá dívka je nadšená když dostane nějaký šperk nebo náušnice. Je jen třeba nenápadně zjistit, jestli obdarovávaná může daný šperk nosit – někdo může nosit jen zlato, nebo chirurgickou ocel. Byla by přece škoda, kdyby váš dárek nemohla používat.
Dívky rády tráví čas s muži

Květiny

Kytkou nikdy nic nezkazíte. Za květinu je ráda každá dívka, je to od muže vždy hezký dárek.

Oblečení

Oblečení je skvělý dárek, ale je to trochu riskantní. Je potřeba, aby dívce sedělo, což vyžaduje štěstí a dobrý odhad. Také je potřeba, aby to byl typ oblečení, který daná žena nosí (když nikdy nenosí sukně pod kolena, tak je velice riskantní ji takovouto sukni kupovat).

Na co si dát pozor

Všímat si novinek a chválit. Nejvíc holku potěší, když si muž všimne, že byla u kadeřníka dříve než po týdnu nebo když jí pochválí nové oblečení či šperky. I prosté „dneska ti to sluší“ dělá divy. Dívky ale mají také své city, které ne vždy projevují. Dívka se neurazí, ale pak to může dlouho oplakávat. Ženy řeší spory nepřímo, jsou schopné se naštvat a nesnášet někoho velmi dlouhou dobu. Ženy jsou také drbny, často pomlouvají za zády druhé a to ne jen v dětství, ale i v dospělosti.