Máte rádi vtipnou recesi? Humor je, jak se říká, „kořením života“, a pokud je inteligentní a mají z něj radost i ostatní, aniž by to někoho poškodilo, je to v dnešní vypjaté době plné různých negativních jevů a stresu docela vhodná záležitost.

Zažertovat si můžete i prostřednictvím zástěry s potiskem Promodarky.cz. Příprava pokrmů není výhradně záležitost ženská, mnoho mužů rádo vaří pro potěšení celé rodiny, a tak se zástěra může hodit i jim. Může to být skvělý dárek pro každého, kdo se v kuchyni otáčí od sporáku k pracovní desce a ke kuchyňskému dřezu, bez ohledu na pohlaví a věk.

dívka se zástěrou

Dejte přednost osobním motivům – na kuchyňské zástěře nemusí být pouze motiv kuchyňský, tedy např. nakrájená zelenina, prostřené jídlo na stole atp. Klidně vybírejte z motivů, které dotyčnou osobu oslovují, a vůbec nesouvisí s vařením. Zástěra se totiž může stát jakýmsi maskotem, který je pro kuchaře charakteristický, takže tam může být vytištěný delfín, rozehraná šachová partie, váza s květinami, exotický motýl, pes nebo kočka, ale třeba i automobil, spoře oděná dívka, vodácká kánoe, no zkrátka kolik je koníčků a zálib, tolik je i motivů na kuchyňské zástěry.

zástěry s potiskem

Karikatura nebo fotka – tisknout lze v různých stylech, tiskařské firmy vám obtisknou téměř cokoli, co si budete přát, a na vás je pak už jen to nejobtížnější – určit, co se bude tisknout, a v jakém stylu. Zda dát raději přednost zjednodušené černobílé sítotiskové karikatuře, anebo využít plnosti barev digitálního tisku. Potřebujete-li poradit, obracejte se s dotazem na odborníky, kteří vás nasměrují třeba i tam, s čím jste se dosud nesetkali. Možná ani neznáte všechny technické možnosti potisku na textil, a možná byste také měli vědět, jaký potisk je trvanlivý, a jak o potištěné textilie správně pečovat, aby nebyly jen na jedno použití a dlouho sloužily svému účelu.