Svět dítěte je skládán z mnoha pohádek. Milují pohádky na dobrou noc, mnohdy je znají lépe než rodiče samotní a předříkávají slova spolu s vámi. Nejkrásnější okamžiky jim tvoříme my sami, a proto by neměli být ochuzeni o to co mají tak moc rády. Mašinka Tomáš je knihou, kterou koupí nikdy neuděláte chybu. Příběhy se skládají ze spousty poutavé četby pro ty nejmenší.

cteni pohadek

Pohádky tvoří dětem jiné světy, do kterých se mohou vcítit. Mohou prožívat trápení svých oblíbených postav, ale také mnoho radosti. Důležité ve světě knížek je to, že dětem dokážeme rozvíjet svět fantazie a učíme je empatii, kterou by každý člověk měl v sobě mít. Uklidňující konec příběhu, který je protkán mnoha dobrodružstvími Vaše dítě ocení i ve starším věku. Tón a hlas, kterým čtete příběh dokážou eliminovat špatné myšlenky a navozuje klid. Už máte dost otřepaných dobrodružství princezen a rytířů? Zkuste změnu. Mašinka Tomáš je skvělou pohádkou v televizních pořadech a nyní jako kniha vstupuje do jejich životů. Nejsou to žádné násilné příběhy, pouze dobrodružství, které chce Vaše dítě slyšet.

To nejcennější, co nám život mohl dát, je dát nový život miminku pro který jste celým světem. Ať jste starší sestra nebo bráška, rodiče či prarodiče – miminko i menší dítě dokážou u pohádky sedět mnohdy velice a velice dlouhou dobu. Nemusíte číst pohádky pouze na dobrou noc, můžete jej učit číst už v raném věku.

pohadky - díte

Zachumlejte se do peřin spolu s ním, ukazujte mu ty nejkrásnější obrázky jeho či její oblíbených postav a sdílejte spolu úsměv na tvářích. Proč pouštět před spaním televizi anebo jim půjčovat tablety, telefony či jiná elektronická zařízení. Vraťme se ke klasickým pohádkám, které mají pro vývoj Vašeho dítěte tu největší váhu a prožívejte dokonalé okamžiky na které nezapomenete celý svůj život. Mašinka Tomáš je nádhernou knížkou plnou ilustrací, které Vaši ratolest zaujmou na první pohled.