Jsem opravdu blázen do všeho, co se týká elektra anebo techniky. Vždycky jsem chtěla studovat také výpočetní techniku, jenomže na základní škole mi jednoznačně nešla matematika. Stála jsem si říkala, jak je možné, že když mě něco baví, tak proč mi to nejde? Opravdu hodně mě to štvalo a rodiče si se mnou nevěděli rady. Kolikrát doma jsem brečela, že bych chtěla jít na lepší školu. Bohužel jsem ale ani na jednu střední školu neudělala přijímací zkoušky. Nakonec jsem šla studovat obyčejnou školu, a to učební obor kuchař číšník. I když mě to moc nebavilo, tak jsem si řekla, že to musím vydržet, protože potom si můžu udělat alespoň nástavbu, abych měla maturitu, kterou jsem si moc přála.

Bez sluchátek se cítím špatně.

Ale i tak, když jsem chodila na obor kuchař číšník, tak jsem se nevzdala toho, že bych mohla třeba něco vyrábět. Udělala jsem to tak, že jsem pomáhala dětem, když potřebovali s něčím pomoct. Třeba jsem opravovala hračky. Ale co se týká přesně elektra, tak jsem byla hlavně blázen do sluchátek. Vždycky jsem chtěla mít nejmodernější sluchátka. Moji rodiče mi říkali, že jsem opravdu blázen, že utrácím tak veliké peníze, abych si pořídila nejkvalitnější a nejnovější sluchátka. Věděli jste, že většinou ta nejmenší sluchátka jsou nejdražší? Viděla jsem sluchátka, která byla opravdu malinkatá.

U počítače mám veliká sluchátka.

Byly to pecičky do uší a stály osm tisíc korun. I když jsem blázen do sluchátek a vždycky chci nějaké kvalitní a nějakou novinku, tak tohle bych si rozhodně nepořídila. Pořídila jsem si dvoje takové pecičky, které stály po třech tisících korun. Potom mám ještě dvoje takové veliká herní sluchátka, které mám připojené k počítači. A vždy, když hraji nějaké online hry se svým kamarádem a kamarádkami, tak si vždycky dám ty největší sluchátka. Ono to při hraní na počítači vypadá opravdu hodně stylově a myslím si, že nejsem jediná, když hráč hraje hry, že používá veliká sluchátka.