Když jsem ještě bydlela s rodiči, tak jsem vůbec netušila, že jednoho dne budu řešit taky to, kde a jak bydlet, protože jsem stále měla za to, že mám stále čas a taky nemusím stále něco řešit. Jenomže potom se to stalo. Musela jsem nastoupit na vysokou školu, ale bohužel jsem tam nemohla být na koleji. Nebylo tam místo, takže jsem taky musela být v nějakém nájmu. Jenomže jsem nevěděla, jak na to. A tak konec jsem naštěstí potkala svého budoucího přítele, se kterým jsme se po půl roce vztahu rozhodli, že spolu budeme bydlet. A přítel naštěstí pracoval ve stejném městě, kde jsem studovala, takže jsme měli veliké výhody.

Dům na klíč je sen.

Nemuseli jsme přemýšlet, kde a jak budeme bydlet. Jenomže jsme s přítelem nechtěli bydlet už v malém bytě, takže jsme se rozhodli, že si necháme postavit dům na klíč. Na té stránce enerdomy.cz jsme objevili kontakty, které staví enerdomy. Myslím si, že rodinné domy na klíč dnešní doby jsou velice výhodné a praktické, protože alespoň tady víte, co a jak se vám postaví.

Ráda bydlím kousek od přírody.

Podle mého názoru jsou kvalitní domy dnes už výsadou. Není totiž už nic divného, když si mladá rodina nechá postavit dům na klíč. A pokud i vy toužíte po domě na klíč nebo různých domech a energomech, tak se nezapomeňte podívat také na kontakty, které na zmíněné webové stránce najdete. A najdete tady také reference a realizace anebo kolonku o nás a magazín, kde se dozvíte opravdu potřebné informace, které potřebujete vědět. Hlavně nezapomeňte na kontakt Enerdomy. Můžete kontaktovat jak na telefonním čísle, tak taky na adrese. Myslím si, že jistě všechno pořídíte tak, jak se vám bude líbit. Hlavně dělejte všechno v klidu a uvidíte, že se vám sen o bydlení jistě velmi rychle splní. Mě se to taky splnilo a oba dva jsme s přítelem velmi spokojení. Přítel si spokojeně pracuje a já už dodělávám poslední ročník vysoké školy.