Řekněme si to upřímně, pro některé je to věc, která by jim nestála ani za přemýšlení, pro druhé je to výzva, kterou si chtějí splnit a jít do toho!

Přemýšlíte nad vlastním bydlením? Stále nevíte, co vymyslíte? Jistě máte hlavu plnou starostí a úvah. Někdy nám brání finance, a proto se nemůže „rozlétnout“ tedy si například postavit dům za deset milionů, jindy nám brání rodina, přátele, příbuzní, které nechceme opustit a jít do jiného města nebo kraje či cizí země. Daleko častější jsou však ostatní dlouhodobé podmínky, které nám brání. Například naše vlastní priority. Toužíme po vlastním domě, nechceme bydlet v bytě a tak se snažíme něco vymyslet, jenomže nemáme dostatek financí a už se to komplikuje.

dům

Od toho jsou zde mobilní domy. Inovativní, jednoduché, leč velice krásné a praktické řešení, jak si pořídit vlastní bydlení, ničím se neomezovat, bydlet ve svém a užívat si pohodu, klid a relaxaci ničím a nikým nerušení. Žádnými sousedy za zdí. Mnoho lidí z panelového domu nebo už ve věku, takzvaně na stáří si pořizují vlastní bydlení, aby si užili všechno, co takovéto bydlení poskytuje. Zázemí, klid a pohodu a pocit, že jde o Váš vlastní dům.

dům, příroda

Mobilní dům Top-mobilnidomy už nemusí představovat jenom jednu místnost. Právě naopak! Velice často v dnešní době už vidíme domy s několika místnostmi. Nebo i takové, které mají dvě ložnice. Samozřejmostí je základ, kterým disponuje každý dům. Hezkou a praktickou koupelnu, záchod a plně vybavenou kuchyni. Další pokoje si můžete zvolit podle Vašich vlastních priorit. Může jít o obývací pokoj, většinou bývá spojen s kuchyní, o ložnici, nebo třeba o dva nebo tři další malé pokoje.

Ano, je to maličké bydlení, ale pořád tam budete mít vše, co potřebujete za minimální hodnotu. Náklady na pořízení celého objektu nebývají vyšší než kdybyste si pořizovat levný malý byt někde ve městě. A to se nedá vůbec srovnávat!