Myslím, že každý by chtěl jistě nějaké bazény do země. Já se mám ho mám a jsem velmi za to ráda. Mám jeden velký bazén do země. A musím říct, že jsem udělala opravdu dobře. Pamatuji si, že když jsem byla malá, tak jsem měla malý bazén. Byl to malý nafukovací bazén, a protože jsem byla hodně divoké dítě, tak jsem ho taky velmi rychle bohužel zničila. Bazén jsem bohužel propíchla hračkami. Bazény do země https://www.bazenygluc.cz/ v té době byly velmi drahé a taky luxusní. Takže si normální rodina s průměrným příjmem nemohla dovolit nějaké bazény do země. Už i maminka mi říkala, že mi koupí malý nafukovací bazén, že i tak to pro ni bude velký tah do rozpočtu. A tak jsem si řekla, že mi to opravdu stačí. A byla jsem z toho opravdu velmi nadšená.

Bazény v létě jistě vedou.

Ovšem to nadšený z bazénu mi vydrželo asi jen devět nebo deset dní tečka. Zanesla jsem si do svého malého bazénu hračky. Bohužel jsem to ale nevěděla a mezi hračkami i byl nějaký ostrý předmět. A bohužel se stalo to, že jsem bazén propíchla. Zjistila jsem to hned. Šla jsem se potom z bazénu domů najíst. A když jsem potom šla zpět do bazénu, tak jsem našla již jenom vyfouknutou placku a nevěděla jsem, co mám dělat. Byla jsem z toho velmi nešťastná a s brekem jsem utíkala k mamince. A takhle to bylo celé moje dětství.

Bazény do země jsou luxusní.

Stále jenom propíchané a zničené bazény. Jenom s brekem, kvůli propíchanému nafukovacím bazénu. Nyní je to tak, že jsem dospěla a mám svou vlastní rodinu. A máme bazén do země. Musím říct, že bazény do země se v dnešní době velmi vyplatí. Vypadají také více efektivně a dají se pořídit v krásných designových tvarech. My máme pěkný oválný bazén do země. A musím říct, že ho v létě opravdu celá rodina hojně využíváme. Je velmi příjemný na celkové osvěžení nejenom těla, ale taky mysli. Myslím, že mnoho rodin v dnešní době má již svůj bazén na zahradě.