I když to tak možná někomu nepřijde, řada lidí, a to nejen žen, má problém s tím, že mu neroste obočí. Obočí na našem obličeji plní nejen estetickou funkci, ale tou hlavní funkcí je ochrana očí před prachem a dalšími nečistotami, které se nám do očí mohou dostat každým okamžikem. Absence obočí je i estetickým problémem, protože obočí udává https://www.drevostavbaroku.cz/ankety/1-montovane-drevostavby-2017/11-kdyz-ton-udava-ekologie-abatelier celkový vzhled našeho obličeje. Pokud je obočí řídké, chybí úplně a nebo nedorůstá, jde o problém, který může potrápit nejednoho člověka. Problém s obočím mívají i muži, a my na něj máme řešení.

přírodní obočí

Máme pro vás sérum a růst obočí Pulo.cz, které vám pomůže získat vaše obočí zpět. Zamilujete si ho bez ohledu na pohlaví, protože

a) se snadno nanáší
– vypadá jako řasenka, a s tou se naučí manipulovat každý, jednoduše nanášíte produkt precizně navrženým a vyrobeným kartáčkem
b) obsahuje velmi prospěšné látky, které jsou důležité pro obočí i řasy
– obsahuje například extrakt z quinoy nebo ricinový olej, které se používají k léčbě padání obočí i řas
c) výsledky uvidíte rychle
– výsledky se dostaví již za pár týdnů

pánské obočí

Sérum je vhodné pro všechny, protože je čistě přírodní. Jednoduše jej nanesete na čisté obočí i řasy, necháte pořádně zaschnout, a poté můžete nanášet řasenku. Použití našeho séra již nemůže být snazší.

To není všechno. Tento výrobek zdobí několik důležitých certifikátů.
NETESTOVÁNO. Netřeba představovat, tento produkt není testován na zvířatech.
RUČNÍ VÝROBA. Sérum je vyráběno ručně a s láskou.
100 % VEGAN. Sérum je vyrobeno z čistě přírodních složek, proto je veganské.
PŘÍRODNÍ. Sérum obsahuje přírodní produkty a nezatěžuje tak životní prostředí.

Sérum si zamilujete nejen proto, že vám pomůže získat zpět obočí a pomůže vám dostat do kondice i řasy, ale výrobcům jde i o to, aby byl výrobek co nejšetrnější jak pro planetu, tak pro uživatele. Za tak nízkou cenu je to skvělý počin, který si zaslouží čestné místo v kosmetických taštičkách.