Svatební šaty nehledejte v oříšku

Každá žena sní o svém princi, který ji jednoho dne požádá o ruku. Že vás právě ten váš o ruku požádal? A přiznejte se ženy, napadla vás okamžitě ta typická otázka, která je terčem mnoha vtipů, a to: co si vezmu na sebe?, s odpovědí: já nemám co na sebe!!!

O místě svatby už většinou máme tak nějak představu, i když ještě svatbu neplánujeme. Buď jsme byli na nějaké jiné svatbě jako hosti a místo se nám líbilo. Nebo jsme kolem nějakého místa procházeli a říkali, že tohle by bylo to pravé kouzelné místo na náš svatební obřad.

svatba

Mnoho dalších věcí okolo svatby je určeno buď všeobecně očekávanými zvyky, jako třeba svatební koláče, nebo rodinnými tradicemi. Ale jedna z věcí, ve které má nevěsta zcela otevřené možnosti jsou svatební šaty. Ženich by je neměl před svatbou vidět, natož aby je pomáhal vybírat. Kamarádky mohou přispět radou, ale nevěsta, ta je ta hlavní a jediná, kdo si o svých šatech rozhodne. Už malé holčičky závistně koukají v pohádkách na princezny tančící na bálech v překrásných šatech a všichni princové na ni můžou oči nechat. Každá nevěsta by se měla na své svatbě takovouto princeznou stát. Máte několik možností výběru a nákupu svatebních šatů.

svatba

Kamenný obchod můžeme vyloučit, protože už jste viděli v kamenném běžné obchodě s konfekcí svatební šaty? Že by tam měli svatební šaty v několika střizích a v několika velikostech, to bylo pro obchod značně neekonomické.

Internetový obchod je další možnost, ale risknete se doma přeměřit a odhadnou nejen velikost, ale i to, jak na vás budou šaty vypadat? Modelka z katalogu vypadá vždycky dobře, ale kdo ví, jak a čím měla šaty podložené, podepřené apod. Kromě toho, co potom po svatbě? Svatební šaty v Praze Svatebni-saty-spolecenske-plesove jsou jednorázovou záležitostí. Ideálním řešením je půjčovna svatebních šatů. Vyberou vám šaty podle vašeho typu postavy, upraví přesně na míru a vy si budete moct užívat svatebního dne s oním princeznovským pocitem nejkrásnější ženy v sále.