Hledáte jedinečný dárek k významnému dnu vašich blízkých nebo dobrých kamarádů? Nevíte si rady, ale máte představu skvělé akce, u které se dotyčný dobře zabaví a něco nového poznají? Vhodné dárky k narozeninám, výročí, rozlučce se svobodou, ale i firemním akcím a školním výletům. Neváhejte a darujte zážitek v podobě únikových her. Co si pod tímto názvem vůbec představit? Únikové hry spočívají v řešení různých hlavolamů, hledání tajných klíčů k zamčeným zámkům a luštění šifer.

bludiště

Jeden úkol vede k druhému a tak se dostanete až k závěru hry. Každá hra je tvořena na určité téma a skrývá se pod ním zajímavý příběh. Některé jsou pro odvážné povahy na hororové témata a jiná jsou klidnějšího rázu. Každá hra je svým způsobem jedinečná a zábavná. Budete muset projevit odvahu, ale hlavně schopnost rychlého a logického myšlení. Ukáže se jestli umíte řešit složité situace. Na hru je přesně vymezený čas, které neúprosně běží.

Escape Games nabízí dvě základní hry a to Dvojitého agenta a Samaru.

  • Hra Samara je pouze pro otrlé jedince, co mají rádi vypjaté situace plné strachu a lekavých scén. Hra je na podmět hororového filmu Kruh, který vešel do kin v letech dva tisíce dva. Tato hra není určena pro malé děti, mohly by se bát a hra by pro vás skončila předčasně. Cílem hry je zachránit obyvatele města před zabijáckou Samarou, která díky záhadné videokazete zabíjí. vaším cílem bude najít kazetu a zjistit proč se tak děje a následně ji zničit a zachránit všechny obyvatelé.

kruh

  • Dvojitý agent je trochu z jiného soudku. Je to hra z období sovětského svazu a KGB. Stanete se agentem, který bude muset zjistit kam se ztratil jeho kolega George, který vám zdělil, že se dostal k tajným dokumentům, které jsou klíčové pro sovětský svaz. Stihnete to včas než vás dostane KGB?

Neváhejte a darujte svým blízkým jedinečný zážitek, na kterým se s nimi mohou podílet kamarádi. Hra je určena pro dva až pět členů.