Po změně politických poměrů v roce 1989, se konečně uvolnilo díky politickým změnám podnikatelské prostředí a nastala akcelerace podnikání, ve všech formách, včetně přešlapů a chyb, které se sebou nese, každá takto razantní společenská změna. Je nám, velmi příjemné, že naše společnost MTZ servis s.r.o., má velmi dlouhou historii a začátek její činnosti se váže k roku 1992. Samozřejmě i my jsme se museli učit, některé věci za pochodu, ale nadšení z dobře odvedené práce, z nás nevyprchalo dodnes. Největším oceněním, je spokojený zákazník a jen potvrzuje, že naše dlouhodobá firemní filozofie, která tvrdí, že spokojený zákazník se vrací, funguje a praxe to potvrzuje.

potrubí

Dalším faktickým potvrzením naší cesty je, že od roku 2017, jsme členy Asociace stavitelů plynovodů a produktovodů. V našem sídle v Rudolfově u Českých Budějovic máme okolo 14 300 m2, skladovacích ploch, 12000 m2 nezakrytých skladovacích ploch a 2300 m2, ploch zastřešených. Zde se věnujeme naší velkoobchodní i maloobchodní činnosti, kterou je prodej hutního materiálu a provádíme zde i doplňkové služby, související s naší obchodní činností a strategií. Naskladněno, máme 2500 tun materiálu a tak jsme na většinu potřeb zákazníků, schopni uspokojit, prakticky ihned.

Nemalou součástí, našich obchodních aktivit je také nákup a výkup hutního materiálu a zvlášť jsme hrdi na náš produkt, který našim zákazníkům šetří provozní kapitál a to, že materiál, který byl při realizaci zastavěn, či použit, pouze dočasně, po jeho užití zákazníkem, jsme schopni a ochotni vykoupit zpět.

materiál

Tímto zákazníkovi šetříme, nejen za přímou cenu materiálu, ale i za náklady spojené s dalším uskladněním a přemísťováním materiálu.

Specializace naší společnosti v prodeji hutního materiálu, je prodej

-prodej ocelových tenkostěnných trubek

-prodej ocelových silnostěnných trubek

-prodej štětovnic

-prodej atypického hutního materiálu

V případě zájmu o jakékoliv informace, nás navštivte na našich webových stránkách.