Vždycky jsem toužila po tom, že budu hodně cestovat. Protože cestování mě bavilo úplně už od malička. Protože moje maminka měla práci, kde jen hodně cestovala. Taky jsme měli velmi dobré auto, ve kterém se velmi pěkně cestovalo. Navíc a auto mělo opravdu velký kufr, takže se tam vešlo opravdu mnoho. Protože moje maminka se moc ráda oblékala a taky líčila, tak potřebovala taky velké kufry na oblečení. Takže když její auto mělo velký kufr, byla to jenom velká výhoda. A víte třeba kam moje maminka cestovala? Cestovala hlavně do zahraničí. Třeba například Německo nebo Rakousko anebo Anglie byly pro ní naprosto normální země.

Cestuji i pracovně.

Jezdila tam tak pětkrát do roka a já, jakmile jsem trochu povyrostla, tak jsem jezdila s ní. A to hlavně kvůli tomu, abych se naučila místní jazyk. Takže ve svých patnácti letech jsem už uměla perfektně anglicky a taky německy. Myslím si totiž, že při dnešním cestování člověk jistě využijete jazyky. Ale já jsem si vybrala hlavně angličtinu, která je při cestování opravdu nejdůležitější.

Moc ráda cestuji.

A taky si myslím, že právě angličtina je nejdůležitější při práci. Nebo by si myslíte něco jiného? Jak byste se domluvili při cestování anebo na dovolené, kdybyste neměli žádný cizí jazyk? Samozřejmě to jde taky v ruce nohy. To se tak říká, se chcete dorozumět, ale neví jak a neznáte jazyk. Nicméně ale cestování mám ráda stále, takže jsem ráda, když i já už nyní během své práce mohu vycestovat do zahraničí. Nyní pracuji ve stejné firmě jako moje maminka a musím říct, že lepší práci jsem si opravdu vybrat nemohla. Tato práce mě velmi baví a taky mě hodně naplňuje. Taky využívám cestovní práce a jsem moc ráda, že mohu cestovat zase do zahraničí, jako kdysi s mou maminou. Nyní je to zase naopak. Moje maminka cestuje někdy se mnou a pomáhá mi s obchodními cestami. Je to fajn.

Podobné příspěvky