Jestli i vy milujete nakupování těch nejlepších a nejnovějších kousků a to za skvělé ceny, pak je pro vás Primark skvělou volbou. Nenapadla vás někdy otázka, jestli náhodou neexistuje nějaký Primark e-shop, kde byste mohli nakupovat online? Odpověď na tuto otázku a ještě mnohem více se dozvíte právě dnes.
centrum galerie.jpg
Obecně je Primark obchod, který byl založen dokonce už v roce 1969 a to v Irsku. Proslavil se hlavně tím, že zde můžete nakoupit ty nejnovější kousky za opravdu nízké ceny. Určitě nikoho nepřekvapí, že se nachází v každém větším městě, takže je u zákazníků velmi oblíbený a také navštěvovaný. Nejčastěji se lidé právě do Primarku vydávají do Drážďan nebo Vídně. Pro nás to jsou momentálně nejbližší Primarky. Není tedy divu, že například na takové Vánoce se tento obchod stává přeplněným místem.
Často lidé hledají řešení, jak by mohli takové kousky získat i po internetu a nemuseli se tlačit v obchodech, kde je obrovská spousta lidí. Bohužel je nevýhoda, že ještě zatím neexistuje Primark e-shop. Zatím se dokonce ani nechystá. Snad se ale jednou dočkáme toho, že budeme moct nakupovat i online.
frankfurt německo.jpg
Primark má alespoň online katalog, který je opravdu přehledný a nápomocný. Dokonce v něm naleznete i velké množství vychytávek. Určitě v něm nechybí ani ty nejočekávanější novinky nebo limitované edice.
Můžete si být jisti tím, že v Primarku naleznete zboží jako je oblečení, spodní prádlo, doplňky a mnoho dalších. Rozhodně si vybere opravdu každý.
Navíc je výhoda katalogu i v tom, že u všeho vidíte cenu, takže si částku můžete připravit už v pohodlí vašeho domova.
Jednu dobu se dokonce mluvilo i o Primarku v Praze. Zatím zde ale bohužel není, takže musíme navštěvovat naše sousedy.
Dokonce do obou měst (Vídeň a Drážďany) se pořádají výlety, kdy jedete s delegátkou společným autobusem do centra města, které si společně projdete, a poté vám zbydou asi tři hodiny na chození po nákupech. Záleží na vás, jestli se vydáte na trhy nebo právě do Primarku.
Primark má dokonce pro své zákazníky přichystané mnohé slevové akce. Momentálně vám úplně stačí, pokud si založíte na prodejně věrnostní kartičku a tím budete mít na veškeré nezlevněné zboží dokonce 10% slevu.
Rozhodně se zde nakupování vyplatí. Pokud budete mít někdy možnost do něj zajet, pak toho určitě využijte!