Když jsme dělali domov náš interiér, tak jsem stále netušila, jak bude vypadat náš vysněný interiér. Já jsem ho chtěla nějaký ultramoderní, ale když jsem tohle řekla svému příteli, že mám raději takový extra moderní styl, tak se přítel zarazil. Ono se mu to právě nelíbí a nechtěl by to. On by přítel spíše chtěl nějaký retro styl. A když jsem slyšela slovo retro, tak se mi ježily chlupy na těle, protože vůbec jsem o to nestála, mě se to vůbec nelíbí. Proto jsem se zeptala přítele, jestli nechce alespoň slevit z něčeho, že bychom si udělali nějaké moderní bydlení. Nemám ráda takové ty staré styly.

Máme pěkné zábradlí.

Nejhorší na tom bylo, že přítel si to chtěl ještě kupovat třeba z nějakého bazarového obchodu. A to nábytek anebo sedačku, abychom prý ušetřili peníze. Já osobně si nedokáži představit, že bych seděla už na použité sedačce. Co všechno se jistě na té sedačce asi odehrávalo? To bych ani nechtěla vědět. Také jsme se s přítelem nedohodli, jaké budeme mít zábradlí, které nám vede z obýváku do ložnice a do dětského pokoje. Mě se vždycky líbilo opravdu elegantní skleněné zábradlí, zatímco přítel chtěl plastové zábradlí. A když jsem se ho zeptala, co je lepší na plastovém než na skleněné zábradlí, tak mi přidala řekl, že hlavně cena.

Zábradlí je důležité.

A tohle mě absolutně vytočilo a naštvalo, protože nechápu, proč přítel stále řeší peníze, když peněz máme dost a můžeme si dovolit opravdu krásné skleněné zábradlí podle poslední módy. Navíc skleněné zábradlí vypadá velice elegantně a je takové ultramoderní, takže jsem si řekla, že se už asi přítele ptát nebudu a jednoduše si skleněné zábradlí objednám. A myslím si, že jednoho dne to přítel pochopí, že jsem měla pravdu, že je lepší koupit moderní skleněné zábradlí Kmkdesign, než mít celý interiér v nějakém starodávném a retro stylu. A skleněné zábradlí se taky lépe udržuje.