Možná budou někteří překvapeni, ale takové světlo má velký vliv na člověka. Možná dokonce větší, než si dokážete překvapit.

Pokud by vás zajímalo, které světlo je pro člověka nejhorší, pak je to modré světlo.

Jestliže bychom vám mohli něco doporučit, pak je to se právě tomuto světlu vyhýbat.

modré světlo

Jistě i vy moc dobře víte, že světel, ze kterých máte možnost si vybrat, existuje celá řada. Skutečně tomu tak je. Vyberte si to, co není pro člověka nebezpečné a co by vám vyhovovalo. Určitě se vám podaří narazit na takové, které vám bude vyhovovat.

Mnohdy člověk musí zkoušet, než najde to, co mu bude vyhovovat.

Může se stát, že vám bude vyhovovat led světlo. Může se ale stát, že nikoliv. Existují i jiná světla, kterých můžete využít. Výjimku rozhodně nepředstavují výbojky či zářivky. Vyberte si to, co se vám zdá jako nejlepší možnost.

Skutečně neváhejte a zkoušejte. Určitě stojí za to vyzkoušet toho co možná nejvíce, abyste zjistili, co vám nejvíce vyhovuje a co naopak nikoliv.

Takový experiment má rozhodně smysl.

Něco takového může mít na náš zdravotní stav velký vliv.

Mnohdy pokud máte některé místnosti osvětleny pouze uměle, je více než jasné, že je potřeba, aby dané světlo bylo maximálně vyhovující.

Našli by se mezi námi jistě tací, kteří by ocenili, kdyby každá místnost v jejich domě či bytě měla okenní otvor. Není se také čemu divit, protože je dokázáno, že světlo denní je pro mnohé mnohem lepší, než světlo umělé.

modrá barva

Pokud zrovna stojíte před rozhodnutím, zda si do všech místností pořídit okno či naopak nikoliv, pak byste to měli zvážit. Skutečně má něco takového smysl. Ne vždy to ale jde udělat tak, aby skutečně okno v každé místnosti bylo. Pokud tu možnost máte, pak toho využijte. Opravdu nebudete litovat.

Je jen na vás, pro co se rozhodnete. Určitě byste ale něčím takovým neudělali chybu.

Zvažte při výběru všechny možnosti.